Mesaj gönder
aboutus

Soho Aneco Chemicals Co., Limited

Soho Aneco Chemicals Co., Limited Soho Aneco Chemicals Co., Limited Soho Aneco Chemicals Co., Limited
1 2 3
Soho Aneco Chemicals Co., Limited
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: ANEKO
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

Kozmetik, kişisel bakım, gıda ve beslenme ürünlerinin hammadde alanına odaklanan, teknolojik yenilik tarafından yönlendirilen yüksek teknoloji ürünü bir kuruluşuz.

 

Temel değeri "İnovasyon ve Konsantrasyon" olan ANECO, küresel pazara en kaliteli, yüksek katma değer ve benzersiz yenilikçi hammaddeler sağlamayı taahhüt eder.ANECO, sürekli olarak yeni işbirliği fırsatları arayacak, yeni alanlar ve pazarlar açacak ve sektörde birinci sınıf bir uluslararası kuruluş olma çabası içinde olacaktır.

 

Malzeme yeniliği, teknolojik atılım ve uygulama yaratıcılığının yanı sıra bol endüstri deneyimi ve ileriye dönük küresel vizyonun birleşimi ile ANECO, bir dizi rekabetçi ve etkili ürün seçer ve geliştirir, olumlu bir kısa-, orta ve uzun vadeli proje geliştirme planları.

 

Yıllarca süren titiz çalışmaların ardından ANECO, Amerika, Avrupa, Avustralya, Güneydoğu Asya ve diğer ülke ve bölgelerdeki müşterilerle işbirliği yaptı ve Unilever, Proya, JALA, Kolmar gibi tanınmış şirketlerle uzun vadeli dostane bir işbirliği ilişkisi kurdu. , Biohope, Nutri-Woods, Nox Bellcow, Mentholatum, vb.

Birlikte şanlı ve gelecek vaat eden bir gelecek yaratmak için daha fazla ortakla işbirliği yapmaya hazırız!

 

Hizmet

Başkaları için değer yaratmanın kendini değerli kılmanın tek yolu olduğu kavramı, ANECO'nun kültürüne oldukça yerleşmiştir.Üretim garantisi olarak kimyasal sentez, enzim mühendisliği, fermantasyon mühendisliği, sentetik biyoloji, hücre mühendisliği, farmakoloji ve diğer ileri teknolojilerle ANECO, tedarik zincirinin mekanizma araştırması, güvenlik etkinliği, yasalar ve tüm değer zincirine değer katmak için güçlerini birleştirir ve böylece en benzersiz çekirdek rekabet gücünü oluşturur.Bu arada ANECO, doğal kaynakları korumak, çevre kirliliğini ve karbon ayak izini azaltmak için yeşil kimya alanında çığır açtı.

Ekibimiz

Satış

Size kaliteli bir hizmet deneyimi sunmaya kendini adamış, profesyonel ürün bilgisi ve güler yüzlü ve hevesli bir hizmet tutumu ile mükemmel bir satış ekibimiz var.

 

Ar-Ge

İleriye dönük bir vizyona sahip ürünleri seçmek ve ürünleri profesyonel teknoloji ile geliştirmek ve yükseltmek için profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var.

Bu arada, Ar-Ge ekibimiz birkaç üniversite ile işbirliği yapıyor ve müşterilerimize en kaliteli ve istikrarlı ürünleri sunmayı taahhüt ediyor.

 

KALİTE KONTROL

Profesyonel bir QC ekibimiz var ve ürünlerimizin kalitesini test etmek için kendi laboratuvarımızda profesyonel aletlerle donatıldık.Bu arada, üçüncü taraflarla (üniversiteler, araştırma enstitüleri ve üçüncü taraf işbirliği ajansları dahil) işbirliği yapıyoruz.Kapsamlı testler sağlıyoruz ve nesnel üçüncü taraf test raporları sağlayabiliriz.

Global partners

Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 0Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 1Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 2Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 3Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 4Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 5Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 6Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 7Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 8Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 9

 

 

 

Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 10Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 11Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 12Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 13

 

 

Çin Soho Aneco Chemicals Co., Limited şirket Profili 14

İletişim bilgileri